Податковий кодекс – не бита

19 мая 2011, 12:39
0
905

Хто компенсує людям і бюджету втрати від непрофесіоналізму, блюзнірства та бездарності чинних урядовців?

Ховаючись від наступу громадян, які втратили можливість годувати свої родини, влада екстрено внесла на розгляд до Верховної Ради ті позиції Податкового кодексу, що стосуються спрощеної системи оподаткування.
Вони поновлюють законодавчі норми, які опозиція вимагала не руйнувати, попереджаючи, що це крім тінізації економіки та знищення робочих місць нічого не дасть ні бюджету, ні країні, а буде серйозним ударом по економіці та малому бізнесу.
Повчаючи менторським тоном про «новий погляд на фіскальну систему»  та використовуючи Податковий кодекс, як биту, урядовці разом з зазомбованою парламентською більшістю нанесли нищівного удару по дрібним підприємцям.
В результаті бюджет недоотримав мільйони гривень. фіксованих платежів, а родини втратили годувальників та навіть мізерні прибутки.
Постає питання, хто компенсує людям і бюджету втрати від непрофесіоналізму, блюзнірства та бездарності чинних урядовців?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.