Корвет для влади

20 мая 2011, 12:49
0
2287

«Порадував» сьогодні міністр оборони Єжель,

який закликав наслідувати його приклад і скинутись  всією Україною на будівництво вітчизняного корвету.  Єжель вже, буцім-то, особисто “пожертвував» своїм місячним  заробітком.

Що тут скажеш… Навіть не знаю, що тут найцікавіше…  Чи те, що на будівництво цього корабля держава і так пообіцяла виділити 16 млрд. гривень, чи те, що міністру, видно, вистачає грошей, зекономлених на годуванні солдат.

Але є в цьому «ноу-хау» розвитку кораблебудування і позитив. В чому я впевнений на 100% - це в тому, що подібна ініціативна може бути підтримана українським народом. Але лише  в одному випадку: коли на цей корвет пообіцяє завантажитись і відчалити у невідомому  напрямку вся  нинішня українська влада. Думаю, все населення країни,  більшість з якого нужденне, не пошкодує і  віддасть останнє на такий корабель, сподіваючись, що він більше ніколи не повернеться.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.