Чому влада так нахабно себе поводить?

26 мая 2011, 12:16
0
2292

Однією із перших заяв, яку зробила нинішня влада, ‑ полягала у тому, що вони починають безкомпромісну боротьбу із корупцією

В результаті цієї «безкомпромісної боротьби» в десятки разів подорожчали об‘єкти, які фінансуються із бюджету. Тепер бюджет потоками виливається в офшорки, які належать власникам владних кабінетів. Вони навіть не  соромляться декларувати свої офшорні прибутки.

Щоб втілити «безкомпромісність боротьби із корупцією» у життя ледь не щодня створюються монопольні посередники, які скуповують у виробника за безцінь сировину, зерно тощо. Чиновники невтомно створюють проблеми для суб‘єктів економічної діяльності, щоб потім продати їм «рятівні» дозволи та ліцензії.

Податківцям та митникам вже давно не «обидно за державу».

Хто б міг подумати, що заробляти мільйони можна навіть і на шкільних контрольних та  іспитах, як це роблять високопосадовці Міносвіти!?

Прийнятий провладною більшістю парламенту Закон «Про закупівлі» продовжує ту ж «безкомпромісну» лінію боротьби. За ним виходить, що державі потрібно все купувати якомога дорожче, а продавати за безцінь в умовах повної безкарності та відсутності контролю.

І не дивно, що результатом цієї «безкомпромісної боротьби з корупцією» стало те, що Україна за останні півтора року, вирвалась на перше місце, як найкорумпованіша країна Європи. Звичайно таку «безкомпромісну боротьбу» від зовнішнього світу не приховаєш.

В той же час за фіктивними звинуваченнями судять лідерів опозиції. Тому що реального інкримінувати  їм  нічого не вдається попри всі спроби влади.

Суди, що зведені до відділів по обслуговуванню потреб влади глумляться над законом та Конституцією. Вони вже рік тримають Макаренка та Діденка у в‘язниці за захист стратегічних інтересів України.

Суд без суду черговий раз поглумившись над здоровим глуздом, правосуддям та життям людини відмовився звільнити Юрія Луценка, життя якого у небезпеці. А черговий злочинець в суддівській мантії, напередодні видав постанову про затримання Тимошенко.

Може ви запитаєте, чому влада так нахабно себе поводить? Відповідь дуже проста: тому що на акції протесту поки що виходять занадто мало людей, а всі інші лише їм співчувають та обурюються «безпрєдєлу» влади.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.