Безперервний процес

1 июня 2011, 11:45
0
1185

Саме в таких футболках сьогодні депутати нашої фракції розпочали день у Верховній Раді

   З того, як сховався, відмовившись прийти до ВРУ Генпрокурор, як невпевнено виступав його заступник, можна зробити висновок, що навіть в умовах  розкрученого репресивного свавілля та відсутності  судочинства в Україні, Генеральна прокуратура розуміє безперспективність сфальшованих ними справ.

Але вони продовжують виконувати наказ політичного керівництва. Доведені до абсурду три справи – нічого. Вони відкриють нову, четверту, п‘яту тощо. Такі ж безглузді, як і попередні, але процес не зупиняється, опозиція обмежена в своїх діях та вимушена виправдовуватись. Брудні шоу мають теми для обговорення, репресивний маховик не зупиняється.

І цей процес буде безперервний, поки вони перебувають при владі, грабуючи країну та сподіваючись, що зможуть  утриматись у своїх кріслах шляхом знищення своїх опонентів та залякавши мовчазний народ.  

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.