Загазоване судочинство

8 июня 2011, 09:10
0
1613

Єдиним досягненням у газовій сфері нинішньої влади є те, що вони змогли вкрасти 12 мільярдів державного газу

Чергове  фіаско в газових переговорах уряду Януковича-Азарова – зайве свідчення не лише їх безпорадності, але і бездарності здачі Севастополя в обмін на обіцяний населенню дешевий газ, який країна так і не отримала. 

Зараз єдиним досягненням у газовій сфері нинішньої влади є те, що вони змогли вкрасти 12 мільярдів державного газу, передавши його підконтрольному їм «РосУкрЕнерго».  Великі друзі Москви, послідовно здаючи національні інтереси, не можуть зрушити газове питання ні в яку сторону, коли на вулиці +30оС та стабільно працює ГТС. В той час, коли в умовах кризи, газової блокади та падіння температури нижче –20 оС Тимошенко спромоглася одна зупинити конфлікт, отримати 20% знижку та необхідні для енергетичного балансу країни 12 млрд. кубів дешевого газу. Влада це вважає злочином як, до речі, і своєчасну виплату пенсій та забезпечення транспортом сільської медицини.

Cьогодні ж, на цей раз  Апеляційний суд, буде робити вигляд, що розглядає незаконність порушення кримінальної справи проти Тимошенко. Можна впевнено прогнозувати, що і цей суд черговий раз доведе відсутність судочинства в Україні, оголосивши заздалегідь підготовлену відмову.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.