"Європейський" вектор

10 июня 2011, 13:08
0
952

Прийняття резолюції Європейським парламентом – констатація відсутності судочинства та політичних репресій в Україні.

Коли сьогодні традиційні речники від влади, блимаючи очима, розповідають, що ця резолюція для них неважлива, то дії тієї ж самої влади свідчать про протилежне. Уявіть собі, принижуючи себе, свій дипломатичний статус, працівники посольства разом з керівниками МЗС бігали по Європейському Парламенту, розповсюджуючи листки з перекладеним англійською мовою «компроматом» на Тимошенко між депутатами Європарламенту, намагаючись зірвати прийняття резолюції.

Після всіх китайських реверансів з боку нинішньої влади перед Росією по входженню до Митного Союзу, після вдаваної боротьби з корупцією, після знищення судочинства та неприхованих політичних переслідувань опозиції, продовжувати декларувати європейський шлях буде складно.

Єдиним  можливим підкріпленням євроінтеграційних намірів чинної влади може бути не чергова прес-конференція, чи відрядження за кордон, а саме виконання цієї резолюції Європарламенту по відновленню справедливого судочинства та припиненню політичних репресій.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.