Попелище

16 июля 2011, 09:18
0
3002

Про нову дату в історії України та РейхстагЗусиллями судді Киреєва була запроваджена нова дата в історії України.

Отже, 15 липня можна офіційно вважати днем завершення формального судочинства в Україні.

У нас реального судочинства якось і досі не було, ну не складалось з ним. Але було формальне, коли всі робили вигляд, що є судовий процес  є адвокати, підсудний, глядачі.

Влада зрозуміла, що суд проти Тимошенко перетворюється на процес проти самої влади (люди чули правду та бачили фальшиві звинувачення завдяки трансляціям по ТБ). Тому, відмовившись від всіх своїх обіцянок Європі здійснювати публічно процес над Тимошенко, і, видворивши всі телекамери, заборонили не тільки пряму трансляцію, а й навіть фіксацію того, що відбувається в суді.

Гнана своїм страхом влада пішла ще далі. Адвокатів  Тимошенко не допустили до процесу, а щоб було спокійніше її саму  видалили із залу суду. В результаті прокурори задоволено читали звинувачення пустій лаві на якій нікого не було. А спроба захисника зайти до залу суду завершилась тим, що міліція його просто викинула. Тобто навіть ознак фіктивного суду в Україні не залишилось.

Дуже схожим був процес 30 -х років у нацистській Німеччині, де судили «підпалювачів» Рейхстагу. Один із підсудних,  Георгій  Димитров перетворив суд на обвинувачувальний процес проти нацистів. Його тоді більше 30 разів позбавляли слова, кілька разів виганяли із залу суду. Більше того, нацисти настільки перелякались його запальних виступів, що навіть  припинили радіотрансляцію процесу. Думаю, якби населення тодішньої Німеччини уважно і відповідально поставилось до цього процесу та розвінчання Димитровим  нацистів та нацизму, Другої Світової могло б і не бути. Але, все вийшло інакше, а Німеччині довелось терпіти більше десятиліття терору, страху та нелюдських знущань. До речі, саме після того процесу відкритих політичних судових засідань у нацистів більше ніколи не було.  Незгодні з режимом люди почали просто зникати...

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.