"Суд" продовжує глумитися над судом

18 июля 2011, 15:31
0
3485

Ліквідувавши атрибути суду ця влада продовжує рухатись за відпрацьованою аморальною схемою.


Сьогодні людиною-маріонеткою у чорній мантії був видалений до завершення процесу адвокат Юлії Тимошенко Сергій Власенко, єдиний, хто вів справу захисту від початку та був ознайомлений зі всіма сфальшованими томами.
Більше того, людина в чорному звернулася до своїх господарів із кляузою про позбавлення Власенка права займатись юридичною діяльністю.

Сергій Власенко дійсно заважав найманцям-карателям чинити беззаконня в судовій залі. Виведенням його із процесу вони зухвало демонструють свою готовність завершити злочин та прибрати із процесу всіх, хто буде їм у цьому заважати.

В зв‘язку із цим постає питання: хто кого виведе із процесу? Ця влада український народ, який їй постійно заважає, чи український народ цю владу, яка дійсно заважає йому жити гідно?
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.