Комітет опору

6 августа 2011, 15:30
0
3843

"Батьківщина" звертається до всіх опозиційних сил із закликом створити єдиний Комітет опору

Ця влада перейшла межу і фактично розпочала війну проти власного народу, тому "Батьківщина" закликає всіх об'єднатися в боротьбі проти тоталітарного режиму.
Сьогодні кожен, хто відчуває свою відповідальність за країну повинен об'єднатись, як один кулак.
Тому "Батьківщина" звертається до всіх опозиційних сил із закликом створити єдиний Комітет опору, опору цьому тоталітарному, нелюдському режиму.
Сподіваюсь, що багато опозиційних лідерів не тільки вміють красиво говорити про те, як вони люблять Україну, а й здатні на конкретні дії. Здатні на боротьбу.
Саме зараз  з’ясується хто є хто. Стане зрозумілим, хто готовий захищати свою державу, хто готовий виборювати незалежність і свободу, а хто просто буде штатним опозиціонером  чекати поки всіх  здатних до боротьби кинуть за грати. А вони потім вийдуть на екрани телевізорів і розповідатимуть, як вони співчувають Україні, яка перетворилась на зону.
Друзі, єднаємось, бо в єднанні сила. Разом ми непереможні!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.