Знову вінок

30 августа 2011, 11:44
0
2734

вінок - це вже невід'ємний атрибут чинного президента?


65-річну пенсіонерку посадили на 10 діб за відрізану стрічку з вінка, який намагались визнати «персональним майном Януковича». Це не невдалий жарт. Це проза нашого життя, життя України 2011 року.

Члена партії «Батьківщина», Галину Швидку, 65-річну пенсіонерку дійсно сьогодні засудили до 10 діб арешту. Патріотку вирішили кинути за грати лише через те, що вона відрізала з вінка, який стояв в ногах Тараса, частину стрічки на якій було прізвище чинного президента.

В міліції та в суді їй запропонували сказати, що стрічку вона взяла собі як сувенір. Але вона відмовилась, заявивши, що це була її політична позиція, її протест проти злочинів влади.

Цікаво, що відрізавшого стрічку «винуватця» не тільки знайшли, а й осудили за декілька днів, а тих, хто давав команду відрізати голову журналісту, досі шукають.

Вони намагаються залякати патріотів, намагаються посіяти страх серед небайдужих до майбутнього України! Хай сіють! Хто сіє вітер,  пожне бурю! Бурю тих, хто не зламався, хто не став на коліна, бурю, яка очистить нашу країну!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.