Спецназ влаштував побоїще на Хрещатику

5 сентября 2011, 14:32
0
2050

Щойно, не зважаючи на подану однією з громадських організацій заявку і відсутність рішення суду, кількасот бійців спецпідрозділу напали на групу маніфестантів, які намагалися встановити намети.

Щойно, не зважаючи на подану однією з громадських організацій заявку і відсутність рішення суду, кількасот бійців спецпідрозділу  напали на групу маніфестантів, які намагалися встановити намети.

Події розгортались на протилежній від Печерського суду стороні Хрещатика – у наметовому містечку. 10 наметів було зламано і вилучено, близько 10 активістів затримано. 

В даний момент кількасот бійців спецпідрозділу «Беркут» знаходяться в повній амуніції та готовності до силового протистояння. На трибуні біля Печерського суду виступає один із учасників сутички, якого побили «беркутівці». 

Влада вкотре порушила закон, адже всі необхідні для проведення таких акцій документи були своєчасно подані. На жаль,  це нікого не зупинило, бо силові структури сліпо підкоряються незаконним вказівкам влади та ігнорують права громадян.

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.