Сьогодні круглий стіл в Київраді розгляне ситуацію навколо Музею історії Києва

8 сентября 2011, 08:22
0
818

Комісія Київради з питань культури та туризму скликає круглий стіл заради обговорення проблем Музею історії Києва. Круглий стіл «Музей історії Києва: минуле, майбутнє, сьогодення» відбудеться сьогодні о 13.00 за адресою вул. Хрещатик, 36.

В обговоренні проблеми візьмуть участь депутати Київради, співробітники музею та громадськість. На круглий стіл запрошені депутати Верховної Ради України: В.О. Яворівський та К.Б. Куликов, голова КМДА О.Попов та профільний заступник голови КМДА Л.Новохатько.

Поки у вирішенні питання щодо надання приміщення Музею історії Києва ми лише чуємо з одного боку заяви чиновників та з іншого - пропозиції вирішення ситуації громадських активістів. Підходи ж у цих груп прямо-протилежні. Для того, щоб всебічно розглянути ситуацію необхідна дискусія. Саме таким дискусійним майданчиком повинен стати круглий стіл під егідою нашої комісії.

Акредитація журналістів здійснюєтьсяза телефоном: 279-61-42.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.