Досудились

8 сентября 2011, 12:53
0
1689

Влада знову підставила своїхУ справі, вигаданій владою проти Тимошенко є все: бажання якнайшвидше винести обвинувачувальний вирок, висновки експертів  щодо того, що на директивах Тимошенко НАК «Нафтогазу» стоїть її особистий підпис, але самих директив, за які її судять немає. От немає і все. Вчора весь день шукали, так і не знайшли. В справі немає директив,  про які написано у звинуваченні, підписаних власноруч прем‘єр-міністром Тимошенко. Немає і крапка. Є лише папірець із факсимільним штампом.

Тобто влада підставила своїх же людей, яким доручила грати ролі суддів та обвинувачення у цьому процесі.

І тепер постає питання: на основі чого судять Тимошенко, на підставі чого  прокуратура намагається вибудовувати свої незграбні обвинувачення?

Що ж це за експертиза, яка не може відрізнити факсиміле від справжнього підпису, яка здатна лише на те, щоб озвучувати, підготовані на Банковій довідки? Це я про експерта, який не зміг відрізнити збитків НАК «Нафтогазу» від прибутків, тому що в адміністрації президента Нафтогазу намалювали збитки, в той час коли за бухгалтерськими документами виходить зовсім навпаки.

В будь-якому випадку, замовникам фарсу над Тимошенко та його виконавцям, яких зараз відверто «грають», а потім спишуть за непотрібністю, потрібно пам‘ятати, що за фальшування справ є не фіктивна, а реальна кримінальна відповідальність.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.