Свято на чужій вулиці

15 сентября 2011, 12:30
0
1075

«Демократія – найгірша форма правління доти, поки ви не порівняєте її з іншими», - Вінстон Черчилль


Сьогодні Міжнародний день демократії.  Декілька років тому ООН запровадила це свято, прийнявши  Загальну декларацію прав людини і Міжнародний пакт про громадянські та політичні права у яких знайшли своє відображення базові принципи сучасної цивілізації.

Здобутки в Україні, приурочені до цього дня, вразять навіть найнепересічнішу уяву: політичні репресії, політв‘язні, щоденне рейдерство підприємств представниками влади, обмеження свободи слова, цензура, заборона масових зібрань…

Але я впевнений, що  це все тимчасові явища, які увійдуть в історію разом із тими, хто відкриває перед Україною перспективи відкату до минулого століття.

Хочу поздоровити з цим святом справжніх патріотів України, тих хто не відсиджується на м‘яких диванах, хто не просто філософствує про «однаковість» можновладців, а готовий щодня захищати демократію у власній країні, і не тільки в інтернеті, а й на вулицях. Тому я вірю, це свято буде і на нашій вулиці.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.