День партизанської слави

22 сентября 2011, 13:44
0
1627

А ви знаєте, що сьогодні День партизанської слави?Свято було запроваджене лише 10 років тому, але досвід партизанської боротьби в українців величезний. Тут можна згадати і козаків, які по суті були партизанами,  і партизанські загони УПА, і величезну кількість загонів, що існували під час громадянської війни та насильницького встановлення радянської влади, і партизанські загони радянського спротиву фашистам. Все це свідчить, що в народній пам‘яті партизанський рух залишається однією з героїчних сторінок української історії.


Cьогодні влада, блокуючи конституційні права громадян на мирні збори, на проведення масових акцій, пікетів, приймаючи безглузді судові рішення, виставляючи заграт-загони із «Беркуту», «Омону» та інших силових структур, явно наражається на небезпеку. Тому що, зростаючий негатив та опір суспільства повинен знаходити свій вихід і коли це неможна зробити легально, значить це відбуватиметься підпільно. І партизанські загони знову можуть стати реаліями українського життя.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.