На всякий випадок

28 сентября 2011, 11:26
0
1200

Влада декриміналузавалася, декриміналізувалася і видекриміналізувалась

Під час численних міжнародних зустрічей Янукович пояснював керівникам інших країн, які вимагали негайно припинити політичні репресії та звільнити Тимошенко, що для збереження обличчя вони будуть шукати форму вирішення питання. Зокрема, мова йшла про те, що влада піде шляхом декриміналізації статей за якими "судять" опозиціонерів, щоб зняти напругу і звільнити Тимошенко та інших політичних в‘язнів, які не скоїли жодного злочину.

Але навіть міжнародні обіцянки цієї влади завершуються традиційним "покращенням вже сьогодні". Так, внесений Януковичем до Верховної Ради проект закону про декриміналізацію економічних злочинів стосується тих проблем, які турбують саме його оточення. Це економічні злочини, які пов‘язані з розкраданням бюджету, контрабандою тощо. Це все ніякого відношення не має до сфальшованих звинувачень щодо перевищення службових повноважень, які інкримінують Тимошенко.

Тобто, на всякий випадок, вони хочуть декриміналізувати свій "бізнес" на випадок відповідальності у майбутньому. Зрозуміло всім, що ці кроки влади, яка дбає про свої можливі перспективи ніякого відношення до припинення політичних репресій в Україні не мають.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.