Боргова яма замість покращення життя вже сьогодні

29 сентября 2011, 11:45
0
1439

Реальність все гучніше стукає до дверей владних кабінетів.


Від недолугої політики влади Україна опинилась на межі технічного дефолту. Не було грошей заплатити по облігаціям держпозики. Фактично знищивши середній та малий бізнес в країні, не отримуючи додаткових надходжень до бюджету, і витрачаючи бюджет на свої палаци та офшори, влада вчора опинилися в глухому куті реальності, яка все гучніше стукає до дверей їх кабінетів.

Навіть тут проявляється їх рівень обізнаності та готовності управляти країною. Роблячи заяви про економічне процвітання, про відсутність будь-якої кризи, а тим часом втягуючи країну у боргову яму, вони довели ситуацію до фактичної катастрофи.

Щоб відтягнути технічний дефолт, вони заблокували всі місцеві рахунки.  Тобто влада вирішила розрахуватись із власними боргами за рахунок місцевих бюджетів.

Партія регіонів вважає, що регіони можуть протриматись без грошей, і тим самим ставить під борговий удар лікарів, вчителів, комунальну сферу тощо.  Справжні регіони вважають інакше – вони можуть протриматись, але без Партії регіонів.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.