Про людей та курей

14 октября 2011, 07:28
0
950

Якщо курці відтяти голову вона ще деякий час продовжує бігти…

По інерції. Так і у нас, влада, втративши голову від страху перед необхідністю звільнити Тимошенко, чого вимагає весь цивілізований світ, почала панічно бігати по колу. І в ході цього шаленого забігу,  не змогли вигадати нічого кращого як реанімувати  закриту судами ще за часів Кучми дохлу справу проти корпорації ЄЕСУ.  

 

Майже два роки вони, розкрутивши всю свою репресивну махіну, намагались сфабрикувати хоч щось проти Тимошенко за її діяльність на посаді прем‘єр-міністра. Та не змогли.   Їх тоталітарний маховик дав збій. Вийшла брудна бульбашка, яка завжди виходить за  що б вони не брались.

 

Одним словом, у спробах влади залишити Тимошенко за ґратами суцільний абсурд та нісенітниці. Їх страх настільки великий, що вони ладні робити будь-що, щоб їх головний опонент ніколи не вийшов з в‘язниці.

 

Їх страх настільки великий, що вони втрачають від нього голову… А коли людина втрачає голову від страху, вона стає схожою на курку, якій відтяли голову. Вона біжить за інерцією… А потім падає, щоб вже ніколи не піднятись…

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.