Невиконане замовлення

14 октября 2011, 23:17
0
2306

У ПР скоро зміни?


Повернувся від Шустера. Мабуть в Партії Регіонів найближчим часом щось кардинально зміниться. Якщо вже навіть Богословська "наїжджає" на свого лідера,говорячи, що Україна розвиватиметься лише тоді,коли люди з кримінальним минулим нею не керуватимуть.

Жарти жартами, але ПР та владна команда настільки бояться Тимошенко,що ніхто з керівництва партії та фракціі не  ризикує приходити на такі передачі. Вони розуміють, наскільки те, що відбувається навколо  Тимошенко аморально та алогічно. Тому, навіть не намагаються  пояснити той маразм, який відбувався у суді чи те,що робить СБУ і ГПУ через страх, що це  може переклеслити їх політичну репутацію.Ось і скеровують відгавкуватись на ефірах свій політичний відстій,якого не шкода.

До речі, біля Печерського суду також формально не було прапорів ПР. Була лише якась неіснуюча організація екс-депутата Калашнікова, члени якої намагались щось кричати про те, що когось треба відправити на нари. Щодо нар,думаю, їх мрія все ж таки буде реалізована, але сидітимуть на них вже справжні злочинці.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.