Київрада забере у Вищого господарського суду землю на Печерській площі?

19 октября 2011, 09:55
0
1002

До порядку денного сесії Київради 27 жовтня 2011 року за моїм поданням, внесено проект рішення про відміну рішення Київради щодо надання дозволу на скандальне будівництво на Печерській площі.

П.5 рішення Києвради, що дозволило будівництво, передбачає недопустимість нецільового використання виділеної землі. А суд це, на жаль, робить.  На сьогодні забудовник порушує умови надання йому земельної ділянки: відповідно до рішення, земельна ділянка надавалась під реконструкцію з забудовою, а не під нове будівництво, як виявились по факту. До того ж , будівельний майданчик знаходиться не за адресою вул. Копиленка, 6, а безпосередньо на історичній Печерській площі.  

До того ж, будівництво свого часу дозволили, не провівши попередньо громадські слухання. А кияни категорично проти цього будівництва. Вже зібрано понад 10 тис підписів тих, хто вимагає припинити будівництво.

Безумовно, в даній ситуації Київрада повинна стати (але чи стане?) набік киян, як це вже зробила наша комісія з питань культури і туризму (саме ми підготували проект рішення про скасування попереднього рішення)), але в той же час необхідно вирішити проблеми суду щодо необхідного приміщення. Сподіваюсь, заборонивши будівництво на Печерській площі, київська влада надасть додаткові приміщення для комфортної роботи суду. Пізніше... Коли зможе... Якщо зможе... 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Киев
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.