Провокація не пройшла

20 октября 2011, 19:15
0
1339

Як влада знову спробувала обдурити людей

Пообіцявши з переляку афганцям, чорнобильцям та іншим нужденним громадянам України відмовитись від скасування пільг, мільярдери з урядових кабінетів,  як завжди збрехали. Вони спробували без попередження разом з пропрезидентською більшістю, протягнути цей закон, що викликав таке роздратування суспільства.

Тільки жорстке  блокування трибуни та роботи Верховної Ради депутатами фракції "БЮТ-Батьківщина" примусило їх відмовитись від запланованого злочину і викинути цю провокацію з порядку денного.

В черговий раз доведено, що ця влада,де б вона не сиділа: на Банковій чи Грушевського, рахується тільки з силою та рішучими діями. Всі інші аргументи вони не сприймають, а всі їх обіцянки та заклики є дешевою димовою завісою, під якою вони намагаються нишпорити по чужим кишеням чи знищувати нескорених патріотів.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.