МВС повідомляє, що Р. Кірєєва охороняє цілий батальйон. Поки....

31 октября 2011, 11:07
0
4379

На даний час персональна охорона судді Печерського районного суду м. Києва Р. Кірєєва забезпечується спеціальним батальйон судової міліції «Грифон» ГУ МВС України в м. Києві.

Таку відповідь надіслало Головне управління в м. Києві управління карного розшуку на моє  щодо надання персональної пожиттєвої охорони судді Печерського районного суду Р. Кірєєву.  Нагадаю, я  свого часу звернувся до Генерального прокурора України В. Пшонки з проханням надати пожиттєву охорону судді Печерського районного суду Р. Кірєєву, оскільки він, як громадянин України, має підстави хвилюватися за життя судді, який опинився в ролі непотрібного свідка і співучасника.

Звичайно, це чудово, що людину, яка є злочинцем, на думку значної частини українців, охороняє цілий батальйон. Але, хочу нагадати шановним міліцейським чиновником мудре українське прислів’я: «У семи няньок дитина без ока. Поки влада не зрозуміє, що для збереження людини, яка дискредитувала судочинство України, стала уособленням ненависті і зневаги великої кількості громадян держави, яка є небажаним свідком закулісних інтриг навколо справи Ю.Тимошенко, не буде надано персональну відповідальну охорону, ніякі батальйони їй не допоможуть. 

Одне з видань процитутаволо  співробвтника МВС, який  повідомив: «Охраняют его (Киреєва) действительно бойцы батальона «Грифон», но их немного — возможно, всего два человека. По суду он ходит с охранником. Возят его в милицейском, но не бронированном авто». І додав, що такі міри безпеки будуть как минимум до набуття чинності вироку Тимошенко.

Але ж головна небезпека Киреєву почне загрожувати ПІСЛЯ набуття чинності вироку, бо тоді Кирєв перетворюється з одіозного судді і небезпечного свідка. Якщо й справді після апеляційного суду Киреєв буде зез охорони, то.... Зрештою, невже живий Кирєв потрібен лише мені?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.