Сталін увічнений в серці Києва

1 ноября 2011, 16:23
0
1506

Громадськість обурена, що зі стін історичної будівлі по вул. Заньковецької, 4 на них дивляться Й. Сталін та В. Ленін. Відповідне звернення з вимогою усунути згадані барельєфи, надійшло в нашу комісію.

Питання розглядатиметься на найближчому засіданні постійної комісії Київради з питань культури та туризму, що відбудеться 3 листопада 2011 року.  

Здавалося, Київ і Сталін поняття не сумісні, але, як бачите, в самому центрі столиці безпроблемно розміщений барельєф одного з найкривавіших диктаторів в історії людства.  Мені особисто зрозуміла позиція громадських активістів, які вважають недопустимим увічнення зображення батька Голодомору і Гулагу в серці української столиці.

Оскільки будинок належить громаді м. Києва, то кияни вчинили логічно, звернувшись до київської влади з проханням вплинути на ситуацію і «дедиктаторизувати» зовнішній вигляд міста, в якому вони живуть. Згадайте, схожа ситуація була в Запоріжжі, мешканці якого обурились через встановлення скульптурної композиції, яка нагадувала Й. Сталіна. Пам'ятаєте, чим це закінчилось?

То що робити з барельєфом Леніна-Сталіна? Вразхуйте тільки, що будинок на вулиці Заньковецької, 4 у Києві не звичайний, а пам’ятка культурної спадщини.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.