Редакції журналу Київ та газети Літературна Україна виселять завтра?

2 ноября 2011, 10:44
0
1815

Згідно з судовим рішенням, через заборгованість на завтра заплановане виселення газети Літературна Україна та муніципального літературно-художнього журналу Київ з приміщення (булв. Л. Українки)

Журнал Київ, який є власністю київської громади, ось уже кілька років не має свого приміщення. Його по-дружньому прихистили колеги з газети Літературна Україна, надавши можливість колективу журналу працювати. Тепер, через заборгованість, два поважні видання залишаться фактично на вулиці. На жаль, питання не вдалось врегулювати шляхом переговорів.

Саме, тому комісія Київради з питань культури та туризму звернулась до голови Печерської районної у м. Києві державної адміністрації С. Сущенко з проханням не вживати силових заходів щодо виселення редакції поки не буде вирішене питання з наданням їй нового приміщення. Окрім того, голова комісії підкреслив, що виселення редакції, не можливе відповідно до Закону, яким забороняється відчуження приміщень, де знаходяться редакції, ЗМІ, видавництва, книгарні, підприємства книгорозповсюдження та творчі спілки.

Наша комісія розглядатиме на одному з найближчих засідань питання надання літературно-художньому журналу Київ окремого приміщення. Але від розгляду на комісії до надання приміщення можуть пройти роки
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.