Паркан -"неваляшка"

2 ноября 2011, 14:07
0
3373

Як владі одним махом позбавитись всіх проблем

Паркан навколо Верховної Ради, від якого відхрещуються всі представники влади від комунальників до апарату ВР, вчора в черговий раз знесли чорнобильці. Але паркан невідомого походження «відновився» за цю ніч на тому самому ж місці. При чому міліцейські генерали вже починають лякати наступних ініціаторів знесення ганебної огорожі тим, що за цю «порчу» будуть саджати на 7 років.

7 років, мабуть, це якийсь сакральний строк для нинішнього режиму. Тимошенко засудили до 7 років позбавлення волі… за паркан теж хочуть давати 7 років...Мабуть, всіх невдоволених їх режимом, влада збирається саджати щонайменше на 7 років, щоб не заважали та не лякали.

Але  в невдоволених ходить вже весь український народ. Чи не легше всіх тих, хто ховається за спинами озброєних міліціонерів зібрати в одному місці, обнести високим парканом, а для надійності ще й колючим дротом… Там вони зможуть надійно заховатись від українського народу на всі 7 років. При бажанні можна, звичайно, і на більше...
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.