Де взяти гроші?

3 ноября 2011, 12:08
0
2488

Як просто "покращити життя вже сьогодні". Слідкуйте за руками

На законну вимогу чорнобильців, афганців та інших верств населення щодо збереження їхніх вистражданих життям та здоров‘ям соціальних пільг, високопосадовці разом з депутатами від ПР починають розповідати, що це можна зробити лише за рахунок інших категорій населення та інших пенсіонерів.

Дивно, що в них думки працюють лише в одному напрямку: забирати можна тільки у знедоленого народу. Є  більш надійні джерела ресурсів, які лежать просто на поверхні і про які влада чомусь ніяк не хоче згадати.

Наприклад, лише один літак для президента коштує бюджету 1 млрд.280 грн., витрати ж на президентську адміністрацію – це ще півтора мільярда бюджетних гривень.

Ну це все дрібнички, порівняно із тим, скільки заплановано витягти з кишень платників податків на збагачення української влади та їх родин під дахом «Євро-2012». Це понад 90 мільярдів гривень!

Своїми зайвими мільярдами можуть поділитись і Міністерство внутрішніх справ і Генпрокуратура, і СБУ, не кажучи вже про Верховну Раду. Цих ресурсів вистачило б не тільки для збереження пільг чорнобильцям і афганцям, але і вчителям, і лікарям і всім, хто потребує захисту.

Коли ж згадати про олігархів, які під дахом цієї влади  збільшують свої статки щороку на 500%, за рахунок забраних у держави газу, підприємств чи інших ресурсів, то можна не тільки зберегти соціальні пільги, але і значно підвищити зарплати та пенсії мільйонів громадян, які годують нашу країну.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.