У музея народної архітектури та побуту в Пирогові намагаються поцупити 20 га

3 ноября 2011, 18:54
0
1167

Я і мої колеги по комісії проти скорочення площі Музею народної архітектури та побуту України Національної академії наук України в Пирогові на 20 га.


Я проти скорочення площі Музею народної архітектури та побуту України Національної академії наук України в Пирогові на 20 га, тому депутати постійної комісії Київради з питань культури та туризму не підтримали, підготовлений КМДА, проект рішення Київради щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою та відведення земельної ділянки музею, площею 111,519 га, для розміщення експозиції музею.

Цей проект, нібито, говорить про виділення земельної ділянки музею, а насправді, позбавляє його, майже, 20 га. Чиновники, готуючи цей проект, підмінили поняття і приховали від громадськості справжню мету – перерозподілити особливо цінні землі в інтересах приватних забудовників.

 Мене дивує позиція керівництва музею, яке погодилась на незаконне зменшення своєї площі. Переконаний, що в даному випадку йдеться або про незаконний тиск на музей або про змову музейників з потенційними власниками цих 20 га. Сподіваюсь, керівництво музею виявить принциповість і стане на захист свого закладу, не віддавши рейдерам жодного метра заповідних музейних земель.

Нагадаю, що 17 липня 2008 року Київрада прийняла рішення «Про оформлення права користування земельною ділянкою державній установі «Музей народної архітектури та побуту України Національної академії наук України» для експлуатації та обслуговування експонатів, будівель і споруд музею в с. Пирогів у Голосіївському районі м. Києва», яким прийнято рішення про оформлення музею ділянки площею 131,55 га. Таким чином, прийняттям нового рішення Київради площу музею буде зменшено на 20 га.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.