Вулиці Фрунзе в Києві більше не буде

5 ноября 2011, 10:53
0
2364

Вулиця Фрунзе в Києві припинить своє існування. Її перейменують на сесії Київради 10 листопада 2011 року на вулицю Кирилівську, з метою повернення цій вулиці історичної назви.

Вулиці, названої на честь радянського воєначальника, який ніколи не працював у Києві і, відповідно, немає ніяких заслуг перед нашим містом, повертається історична назва - вул. Кирилівська, ця назва відома з 1869 року, завдяки Кирилівському монастирю, до якого вона прямує. (Кирилівська церква, як і Андріївська, запропоновані Україню до включення у реєстр ЮНЕСКО. як пам'ятки світової спадщини).  Я до цього перейменування маю стосування і як член комісії з питань найменувань та пам’ятних знаків КМДА, і як голова комісії Київради з питань культури та туризму. Тепер і четвер голосоватимку за нього ще і як депутат Київради. Отож, фактично я тричі підтримав це переімеування, як і чимало моїх колег, бо голосування кожного разу проходило одностайно!!!

До речі, навіть сучасній столиці Киргизії - м. Бішкек, що комуністи, свого часу, перейменували у м. Фрунзе, на честь радянського воєначальника, в якому він народився, вже давно повернули історичну назву. 

В Києві, на жаль, процес повернення історичних назв проходить повільніше ніж в Середній Азії. Переконаний, що київські вулиці повинні носити або історичні назви, або назви на честь людей і подій, щільно пов’язаних з історією міста чи української держави.

Сподіваюсь, що вже до Євро-2012 чимало київських вулиць з неісторичними чи революційними назвами, здобудуть нові імена, що дасть можливість показати наше місто туристам європейським та цивілізованим. Крім того, цей процес економічно-доцільний в рамках фінансування програм з підготовки до Євро-2012, оскільки, заплановано оновлення табличок на будинках. За умови перейменування вулиць до футбольного чемпіонату можна буде зекономити бюджетні кошти, що стане неможливим за умови перейменування вулиць після Євро-2012. Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.