Нарешті я зрозумів Президента України

5 ноября 2011, 13:33
0
4664

Раніше я вважав усі дії нинішньої влади безглуздими і не логічними. Тепер, нароешті, я переконався, що навіть у ВіФеЯ є своя логіка.

Президент України Віктор Янукович підписав указ, згідно з яким в Україні щороку 20 лютого, у Всесвітній день соціальної справедливості,  буде відзначення Дня соціальної справедливості. 

В указі Президента наголошується, що День соціальної справедливості в Україні проводитиметься з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій до вирішення питань соціальної справедливості та необхідності спільної побудови в Україні суспільства соціальної справедливості, а також активного впровадження в життя політики і стратегії, спрямованих на її забезпечення. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Прекрасно і символічно - хоч в один день в Україні буде соціальна справедливість! Принаймні, буде помпезно обговорюватися!!!! Ми, хто боремося за соціальну справедливість, давно знали, що в Україні, як і в більшості нецивілізованого світу, шансів на Соцсправедливість мало. Але я, принаймні, розраховуваав на місяць тиждень. Зрештою, ДЕНЬ теж непогано, бо могла ж бути година, хвилина чи секунда соціальної справедливості.

Слава великому і соціально-справедливіому ПУ!!!!Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.