Київрада має спинити техногенну небезпеку на Либідській площі

8 ноября 2011, 11:20
0
1024

Будівництво 35-поверхового хмарочосу на Либідській площі руйнує 10 видів інженерних мереж, що знаходяться під ним.

35-поверхова споруда є техногенно-небезпечною, оскільки будується впритул до транспортної розв’язки та над важливими міськими комунікаціями.

Під зазначеною земельною ділянкою, на якій здійснюються роботи з влаштування 12-метрових залізобетонних паль та верхньої частини фундаменту майбутнього хмарочосу, проходять 10 інженерних мереж: тепломережа, дощова каналізація, водогін, госппобутова комунікація, 4 кабелі, електричні кабелі, водовід, газовідвід середнього тиску, дренаж та телефонна каналізація. 

Будь-яке значне будівництво в центрі міста має розпочинатись лише після широкого обговорення в громаді, не кажучи вже про обов’язкове погодження експертизи проекту в профільних інстанціях. В даному випадку проект навіть формально не погоджено. 

Проектна документація на будівництво багатофункціонального зазначеного комплексу у Головному управлінні містобудування та архітектури не розглядалось та не погоджувалась. 

Комісія Київради з питань культури та туризму планує внести на сесію Київради на 10 листопада 2011 року проект рішення «Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Київради від 29.03.2007 № 415,1076 «Про передачу ТОВ «Будмайданчик» земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельно-офісного центру з багатоповерховим паркінгом на Либідській площі у Печерському районі».

Депутат впевнений, що депутатський корпус Київради підтримає проект рішення, який змусить будь-якого інвестора зважено і відповідально підходити до будівництва в центрі Києва.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.