В будинку, з якого вигнали капелу Ревуцького сьогодні вночі впаде фасадна стіна?

8 ноября 2011, 17:24
0
1616

Як говорять захисники будинку Басейна 1/2, нібито існує злочинна згода між сумнозвісним захопником ТОВ «Трігліф» та Муніципальним підприємством «Хрещатик» (ЖЕК, що обслуговує згадану будівлю).

Громадськість стверджує, що сьогодні вночі під виглядом якось робіт, що здійснюватимуть згадані підприємства, буде зруйновано фасадну стіну будівлі-пам'ятки, з якої сьогодні незаконно силоміць було виселено академічну капелу Ревуцького та відоме дитяче видавництво "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА".

Сподіваюсь, що публічне оприлюднення цієї інформації не дозволить зруйнувати пам’ятку. Оскільки, якщо це станеться, я обнародую джерела з яких я здобув цю інформацію і зможу довести, що обвал стіни був не випадковим, як планують будівельні аферисти, а спланованою акцією.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.