Хто наступний?

9 ноября 2011, 10:30
0
133

перший пішов

В нашій країні вже  майже два роки буяє розгул «законності», та «торжества» права. Вважається, що чим відвертіше та цинічніше плюєш на Конституцію та закони, відпрацьовуючи завдання з Адміністрації президента, тим повнішу індульгенцію та підтримку отримаєш.

Але життя доводить, що у цьому владному тераріумі працюють зовсім інші закони. Економічні інтереси груп та внутрішньо-кланові розборки в умовах авторитарної країни завжди б‘ють показну демонстрацію відданості та агресію владної челяді.

Так, ще минулої п‘яниці Могильов, перебуваючи на посаді Міністра внутрішніх справ, під час доповіді у ВР щодо жорстких порушень МВС Конституції та законів України, демонстрував відверту зневагу до парламенту, опозиції, та конституційних прав громадян України. Вже за годину, без попередження, одіозний міністр позбувся посади.

Я хотів би щоб ті, хто працюють в МВС, СБУ,  прокуратурі та щодня демонструють свою відданість фальшуванням справ, переслідуванням політичних опонентів та знищенням економічних конкурентів своїх господарів, розуміли, що в будь-яку мить вони можуть зіскочити зі своїх посад і відправитись… зовсім необов‘язково що до Криму.

Крім того, ті, хто виконує злочинні накази, повинні розуміти, що за всі свої дії, рано чи пізно, вони будуть нести відповідальність і перед судом людським, а ще важливіше, перед судом Божим.

Тому, шановні кар‘єристи, перед тим як виконати чергове замовлення, добре поміркуйте, чи варта тимчасова кар‘єрна сходинка знищення вашого майбутнього та майбутнього ваших родин. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.