Гуманітарна рада м. Києва вимагає у Президента "вето" на мовний закон

9 ноября 2011, 15:14
0
915

Коли саме з’явиться звернення, і коли воно потрапить до Президента - не відомо.

Громадська гуманітарна рада м. Києва на чолі з головою КМДА О. Поповим, підтримала мою ініціативу  щодо звернення Ради до Президента України В. Януковича з проханням накласти вето на законопроект № 6342 «Про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Метою звернення до Президента є вимога накласти вето на згаданий законопроект, який обмежує присутність української мови до 25% часу мовлення в ефірі, замість 50%, як це було раніше. Сподіваюсь, що Президент зважить на позицію нашої Ради.

В Києві існує чимало гуманітарних проблем: недофінансування культури, нищення історичних пам’яток, виселення мистецьких і культурних закладів. Але сьогодні, в День української писемності та мови, на засіданні Ради я говорив лише про одну проблему - про нове медійне законодавство, яке суттєво зменшує присутність української мови в теле- та радіоефірі. Втративши мову, ми втратимо і свою державу, і свою культуру.

Жоден член Громадської гуманітарної ради не виступив проти зазначеного звернення. Проект активно підтримали інші члени Ради: поет і Герой України І. Драч, тележурналіст і директор КДРТРК О. Савенко, історик і президент фонду «Пам’ять Бабиного Яру» І. Левітас.


 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.