Київрада не змогла вирішити проблему Печерської площі

10 ноября 2011, 14:21
0
975

За скасування рішення Київради, яке дозволило скандальне будівництво на Печерській площі, проголосувало 50 депутатів Київради при необхідних 61.

Відміну підтримали в повному складі фракція «БЮТ-Батьківщина», значною мірою фракція «УДАР Віталія Кличка», фракція «Народної Партії» та «Республіка Київ», а також окремі депутати інших фракцій та позафракційні. 

На жаль, більшість О. Попова не підтримала скасування рішення, хоча сам голова КМДА заявляв, що він проти цього будівництва. Можливо, він просто забув надати інструкції своїй команді в Київраді.

Депутат пояснив, що через недолугу поведінку депутатів, протести триватимуть, люди житимуть в наметах, чекаючи чергової спроби забудовників почати будівництво адмінбудинку Вищого Господарського суду України.

Не розумію, чому Київська влада так старанно зберігає і примножує гарячі точки на карті Києва.

Скандальне будівництво розпочалося з 17 лютого 2011 року рішенням Київради «Про надання земельної ділянки Вищому господарському суду України для реконструкції з добудовою адмінбудинку з подальшими його експлуатацією та обслуговуванням на вул. О. Копиленка, 6 у Печерському районі м. Києва». Хоча, насправді, ведеться нове будівництво, а не добудова, а будівельний майданчик знаходиться не за адресою вул. Копиленка, 6, а безпосередньо на історичній Печерській площі.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.