День народження Тимошенко святкуватимемо під стінами СІЗО

12 ноября 2011, 18:07
0
2120

Сьогодні виповнюється 100 днів, як визнаний лідер опозиції Юлія Тимошенко перебуває за ґратами в неофіційному статусі політ в'язня.

Я, виступаючи на мітингу перед СІЗО, де зібралось кілька сот обурених діями влади прибічників Тимошенко, висловив сподівання, що ми знов зберемося під стінами Лук’янівського СІЗО 27 листопада – у день народження Юлії Володимирівни.

Я не вірою, що звільнення Тимошенко вібудеться у два найближчі тижні, тобто до її дня народження. Зрештою, я не вірю в справедливе рішення Апіляційного суду, як і в зміни до Кримінального кодексу, які звільнять Тимошенко.

Як на мене, найпростіший спосіб - велика чистка. Велика чистка усієї держави, усієї влади. Велика робота над помилками минулих десятиліть і особливо двох минулих років. Мета цієї чистки значно більна, ніж звільнення Тимошенко, але воно - одна з невід'ємних частин такої чистки.

Коли вона буде? Якби я був Богом, я б назвав точну дату... А поки це квиток з відкритою датою...

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.