В 2012 році київські театри посадять на хліб і воду

17 ноября 2011, 14:40
0
1128

Наступного року в бюджет Києва закладається не 100% заробітної плати працівникам театрів, як це було завжди, а лише 80%.

Це очевидно  після ознайомлення з граничним обсягом видатків на 2012 рік, доведений Головним фінансовим управлінням КМДА Головному управлінню культури КМДА.

Київські муніципальні театри добре знайомі зі ставленням до них київського мера Черновецького, який публічно заявив, що Києву театри не потрібні. Але, на жаль, позиція КМДА мало чим відрізняється від мерської.

Ще недавно, київська влада, як власник театрів, реально допомагала їм: навіть фінансували нові постановки, у поточному ж році в бюджеті грошей знайшлося лише на заробітну плату. А в наступному, як говорять доведені цифри, навіть зарплата фінансуватиметься не повністю. 

Як результат, театри змушені будуть підняти вартість квитків на свої вистави, а значить зменшити соціальну функцію закладів культури, позбавивши доступу на спектаклі найбідніші верстви киян. Недофінансування культури - моральний злочин проти міста. Театри легко зруйнувати, але жоден із зруйнованих театрів так і не зміг відновити свою роботу. На жаль, нинішня владна київська команда не виявляє поваги до культури, все більше ускладнюючи життя митцям і закладам культури. 

Граничні обсяги видатків на 2012 рік – не офіційний документ, а лише чернетка бюджету. Сам бюджет 2012 буде прийнято напередодні Нового Року.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.