Влада хоче повчитися толерантності у громадян?

29 ноября 2011, 21:12
0
3123

В Києві до Міжнародного дня прав людини – 10 грудня 2011 року - проводиться Перший київський форум толерантності.

 Задекларованою метою форуму є об’єднання зусиль органів влади, громадських та релігійних об’єднань, міжнародних структур, окремих активістів щодо впровадження у столичній громаді принципів толерантності.

Ймовірніше за все, цей проект задуманий як механізм популяризації голови КМДА О. Попова. Але ми, кияни, повинні використати будь-яку можливість змусити владу не чинити дій проти толерантності: заборона мітингів, встановлення незаконних парканів, що відокремлюють громадян від влади, будь-яке зневажливе ставлення до ініціатив громадських активістів тощо.

У форумі візьмуть участь представники громадських об’єднань, релігійних та національно-культурних громад, експерти у галузі етнополітики, керівники органів влади та представники міжнародних організацій.

Наша влада не може вчити толерантності, але, можливо, вона ще здатна сама цьому навчитися у громади. Влада має толерантно ставилась до киян, а не вважати, що кияни мають толерантно ставитись до неї.

Акредитацію участі в заході проводить Головне управління справ релігій та національностей. Вартість заходу – 80 тис. грн., але грошей в бюджеті поки не виділили. Місцем проведення ймовірніше за все буде колонна зала Київради.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.