Депутати продали частину Музичного театру

1 декабря 2011, 21:38
0
3069

Частину приміщення Київського академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва на вул. Межигірська, 2 площею 706, 1 кв. м віддали під приватизацію приватній структурі ТОВ «Центр дозвілля «РА».

Депутати проігнорували те, що відповідний проект рішення не погодила комісія Київради з питань культури та туризму, яку я очолюю.

До проекту рішення додавався витяг з протоколу засідання комісії Київради з питань культури, в якому чітко зазначалось, що комісія проти приватизації згаданого приміщення. Виходячи з результатів голосування, думка і висновки нашої комісії були проігноровані, адже кожен депутат мав можливість ознайомитись із думкою комісії, але не врахував її при голосуванні.

За проект рішення Київради «Про внесення змін до рішення Київради від 31.03.2011 «Про Програму приватизації комунального майна територіальної громади міста Києва» проголосувала більшість депутатського корпусу: 80 депутатів Київради. Проти передачі під приватизацію приміщення театру проголосували лише депутати фракції «БЮТ-Батьківщина» у Київраді та фракції «УДАР Віталія Кличка».

Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва працює в надзвичайно обмеженому просторі: не має приміщень для розташування декорацій, костюмів та інших облаштунків, гримувальних кімнат та кімнат для проведення педагогічної роботи. 

Причиною цьому є те, що свого часу частина підвальних приміщень театру, була здана в оренду приватній структурі. Після закінчення строку оренди (29.12.2009) винаймачі не звільнили площі театру - навіть всупереч рішення суду – і увесь цей час намагались приватизувати орендовані колись приміщення.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.