День Збройних Сил України

6 декабря 2011, 16:28
0
1444

Вірю, що ми скинемо весь цей владний бруд і у нас буде потужна, сучасно озброєна та професійна армія

Сьогодні День Збройних Сил України. Хочу привітати всіх офіцерів та всіх, хто обрав своєю професією захищати Батьківщину. 

У всьому світі військовий - це одна із привілейованих професій еліти. На жаль,  це поки що не стосується України, де чисельність і відповідне фінансування міліції значно перевищує  чисельність і фінансування збройних сил. Де силові структури цікавлять владу лише під кутом їх спроможності переслідувати опозицію, або блокувати масові акції протесту. Де збройні сили, як і культура отримують ресурс за надлишковим принципом, що не встигли вкрасти чинні господарі владних кабінетів, а офіцери не можуть на зарплатню гідно утримувати свої родини. Де незрозуміле взагалі майбутнє тисяч патріотів у військовій формі, яких за нелояльність до режиму можуть скоротити у будь-яку мить.

Але я вірю, що ми скинемо з себе весь цей владний  бруд і у сильної, могутньої,  незалежної України буде потужна, сучасно озброєна та професійна армія. А всі хто обрав собі шлях захисника Вітчизни будуть займати гідне місце у власному домі та країні.

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.