Для зливу в туалетах палацу Україна використовуватимуть артезіанську воду

8 декабря 2011, 15:45
0
1211

Палац Україна використовуватиме воду, що є стратегічним запасом нашої держави, для технічних потреб.

Відповідний проект рішення Київради про надання дозволу закладу культури на використання артезіанської води винесений на розгляд сесії Київради 15 грудня 2011 року.

Вода, яку вживають кияни була і залишається однією з найгірших в Європі. Тому при всій повазі до палацу Україна я категорично проти, щоб артисти і гості використовували дорогоцінну артезіанську воду для технічних потреб. 

Київрада систематично приймає рішення про надання дозволу на використання унікальної води різноманітним підприємствам. Останні, в свою чергу, мотивують бажання використовувати підземні надра тим, що у них нібито немає доступу до водогонів.

Я не вірю, що у палацу Україна немає доступу до водогонів. Переконаний, що в більшості випадків державні чи приватні підприємства просто не хочуть платити божевільно високі тарифи на воду, які змушені сплачувати ми, пересічні кияни, а тому шукають різноманітні способи зекономити гроші. Припускаю, що частина води, яка видобувається з надр нібито для власних потреб, насправді використовується бізнесменами для продажу бутильованої води.

Йдеться про проект рішення Київради Про погодження державного підприємства Національний палац мистецтв Україна про надання надр у користування з метою геологічного вивчення в тому числі дослідно-промислової розробки родовищ корисних копалин загальнодержавного значення (підземних вод), за допомогою однієї артезіанської свердловини, розташованої на території підприємства за адресою: вул. Червоноармійська, 103 Печерського району міста Києва.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.