Вир безумства

9 декабря 2011, 11:32
0
1271

Як зупинити цей вир безумства?

Вчора 12 годин відбувалось катування Юлії Тимошенко у вигляді камерного або тюремного «суду». Це, мабуть, перше в історії України судове засідання в камері біля ліжка мужньої, але важко хворої людини.

Сховавшись за величезним парканом та колючим дротом, аморальні бездумні маріонетки виконали замовлення своїх аморальних та безумних господарів: Тимошенко засудили до подвійного ув‘язнення.

Як це буде відбуватись: або у вигляді подвійних ґрат, які вони поставлять на вікна , або подвійної варти, яку вони  виставлять біля ліжка нашого незламного лідера, я не знаю. Прецедентів для цього трагіфарсуфарсу просто не існує.

Зупинити цей вир безумства та припинити політичні репресії в Україні, повернутись до європейського шляху розвитку нашої держави можливо лише одним шляхом – усунувши цих безумців від влади.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.