Виникла ще одна загроза Андріївському узвозу

14 декабря 2011, 10:54
0
897

В межах Державного архітектурного заповідника «Стародавній Київ» на вул. Боричів Тік, 20 планують будівництво громадського центру з паркінгом.

Сьогодні весь комплекс Андріївського узвозу під загрозою. Будь-які незважені дії стосовно будь-якої споруди в ареалі цієї вулиці руйнують історичне мистецьке середовище. Саме тому, я категорично проти будь-якого нового будівництва, яке зашкодить Андріївському узвозу. Тим паче, що проти таких будівництв активно виступає київська громада.

Чиновники й депутати своїми необдуманими рішеннями вже й так завдали чимало шкоди Подолу, Андріївському узвозу, урочищу Кожм’яки тощо. Сьогодні є можливість зважено підійти до кожного будівництва і не допустити нових скандалів


Дивовижно, але в кадастровій справі не тільки не вказано площі, а навіть немає документу, який міг би показати межі цієї ділянки. Крім того, земельна ділянка виділяється для будівництва громадського центру з паркінгом. Що таке «громадський центр»? Це може означати все, що завгодно… Але що саме? Я, до речі, зателефонував кільком знайомим архітекторам і попросив пояснити що це за споруда: громадський центр? Ніхто не зміг пояснити. 


Відповідний проект рішення Київради «Про внесення змін до рішення Київради від 09.07.2009 № 994/2050 «Про поновлення договору оренди земельної ділянки від 22.02.2005 № 85-6-00181 та продаж цієї земельної ділянки ТОВ «Компанія «ДЖЕРЕЛО НАДІЙ» для будівництва громадського центру з паркінгом на вул. Боричів Тік, 20 у Подільському районі м. Києва» внесений на розгляд сесії Київради 15 грудня 2011 року.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.