Кабмін готуватиме тварин до Євро-2012

19 декабря 2011, 15:05
0
752

Київський зоопарк хочуть забрати до державної власності. Про це йдеться у листі, який надійшов до комісії Київради з питань культури та туризму.

Міністерства екології та природних ресурсів України просить погодити передачу Київського зоологічного парку загальнодержавного значення у державну власність та своє управління. 

На сьогодні Київський зоопарк належить до комунальної власності територіальної громади м. Києва і підпорядкований Головному управлінню екології та охорони природних ресурсів виконавчого органу Київради (КМДА).

Важко сказати, де зоопарку буде безпечніше: в київській чи загальнодержавній власності. Адже і міська, і державна влада роблять багато речей не в інтересах міста. Тому покладатись немає на кого. 

Нагадаю, коли знесення чи будівництво в центральному історичному ареалі Києва, що відбуваються з порушенням закону та викликають протести киян, погоджують, як на міському, так і на державному рівні.

У листі від Міністерства йдеться про те, що Київський зоопарк треба забрати до державної власності з метою удосконалення його управління, його подальшого розвитку, приведення умов утримання тварин до міжнародних стандартів, а також підготовки (тварин?) до чемпіонату Європи з футболу 2012.

Передача Київського зоопарку до держвласності - це спроба відвести О. Попова від удару на час передвиборчої кампанії на посаду мера столиці. Для реального рятунку тварин треба не жонглювати зоопарком, а вирішувати його системні проблеми, які досі ніхто точно не назвав. Кримінальні справи не відкриті, причини порушень не обнародувані.

Вже кілька років зоопарк є джерелом постійних трагедій і конфліктів. Ледве не щотижня повідомляється про чергову загибель тварин. Тому вразі передачі зоопарку до державної власності звинувачення в не вирішенні проблем формально київської влади вже не стосуватимуться. Для передачі зоопарку до державної власності необхідне відповідне рішення Київради.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.