З Різдвом!

25 декабря 2011, 09:46
0
1188

Віра здатна змінити світ

Друзі, зі світлим святом Різдва Христового!  Саме 25 грудня більшість країн відзначає це велике свято за юліанськиим календарем.
Христос народився для того, щоб врятувати людство. Так влаштовані люди, що їх частіше всього доводиться рятувати від самих себе: від їх страху, від малодушності, невпевненості та невігластва. 
Не всі люди здатні навіть на фізичному рівні сприймати та творити добро, чому ми зараз є свідками.
Як можна назвати людей, які щоб розправитись зі своїм головним політичним опонентом, обов'язково роблять це  на свята: в період літніх відпусток чи перед Різдвом ув'язнюють, виносять сфабриковані вироки. Вироки, що тримаються лише на їх кримінальному авторитеті та на тваринному страху суддів, які бояться не тільки за свої посади, але навіть за свої життя. Як можна назвати таких людей? Людей, які культивують та заохочують підлість замість благородства, які сіють ненависть замість любові, беззаконня та «безпрєдєл» - замість права. Єдине, що можу сказати: це ніякі не християни, це навіть не люди.
Але друзі, віра здатна змінити  світ, вона здатна змінити наше сьогодення. Тому, давайте об‘єднаємось в нашій вірі - разом ми зможемо змінити не тільки себе, але і свою країну!
Зі святом!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.