Гільйотина судочинства

4 января 2012, 14:44
0
6299

Щойно з фотовиставки Мустафи Найєма


Щойно з фотовиставки Мустафи Найєма  "
Один суд часів Віктора Януковича”. Раджу подивитись. Фотомайстер спробував донести, як суд над Юлією Тимошенко став рубіконом. Перейшовши цей рубікон, влада, яка перетворилась на режим,  почала підганяти всі українські суди під керований Печерсько-кірєєвський стандарт - звичайної катівні.  Катівні,де достатньо чиновнику із Адміністрації президента смикнути за шворку і лезо гільйотини незворотньо летить униз. І  неважливо  чия голова та за що буде відрізана ‑ люди у чорних мантіях бездушні  та безжальні, як гільйотина. Нічого особистого. Звертайтеся до тих, хто смикає за шворку. До речі, до чорних мантій їм добре пасуватимуть чорні ковпаки із розрізами для очей...
Після повалення цього режиму у нової влади буде великий обсяг роботи по люстрації суддівського корпусу, більшість представників якого заражені епідемією гільйотинного судочинства.
Для відновлення правосуддя в Україні потрібно значно більше ніж дієві закони та декриміналізована влада - потрібні нові чесні та порядні люди.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.