Світло за колючим дротом

5 января 2012, 08:31
0
5455

Для садистської фантазії катів не існує ніяких меж

У Качанівській колонії  в камері Юлії Тимошенко 24 години на добу горить світло для того, щоб, як нам офіційно повідомили,проводити там «якісну зйомку».  Ніхто, навіть керівництво колонії, не може пояснити для чого провадиться ця зйомка, хто її дивиться та хто дав наказ її робити.

Безперечно, для садистської фантазії катів не існує ніяких меж. Їм мало кинути лідера опозиції за ґрати, вивезти до ізолятора, що розташований на території найбільшої жіночої колонії, щоб відрізати від зовнішнього світу подвійним парканом, подвійними ґратами та колючим дротом.  Їм ще знадобилось продовжити цілодобове катування, не надаючи лікування хворій людині та позбавляючи її сну. Катам все це  потрібно  знімати у онлайн режимі, демонстративно повісивши відеокамеру над  ліжком Тимошенко.

Але це штучне світло в камері цілодобово висвічує не тільки  катування. Воно явно наочно демонструє весь маразм, аморальність та небезпечність української влади, які вже неможливо приховувати ні від України, ні від Європи, ні від усього цивілізованого світу.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.