Замах на життя

10 января 2012, 15:02
0
2301

Юлію Тимошенко вирішили фізично знищити

Юлію Тимошенко вирішили фізично знищити у колонії. Сьогодні Сергій Власенко лише  після зустрічі з нею зміг дізнатися, що саме за "обстеження" було від МОЗ на святах.  Близько десятої вечора 6 січня, прийнявши ліки від ГРВІ, які надали їй працівники в‘язниці, вона втратила свідомість. 

Після цього 20 хвилин її співкамерниця  не могла достукатись до охоронців, щоб ті викликали медиків. 20 хвилин! І це в камері, в якій цілодобово працює відеоспостереження.

Медичний персонал, що прибув, зміг повернути її з тиском 60/40 до свідомості лише о дванадцятій ночі. Зранку терміново повезли лідера «Батьківщини» на обстеження до клінічної лікарні. Офіційної відповіді на питання, чому Юлія Володимирівна знепритомніла так і не надали.

В той же час чиновники АП та МОЗ розповсюдили «святкову» інформацію про стабільний стан здоров‘я лідера опозиції.

Що відбулось і чому це сталося, ми не знаємо, і не дізнаємось поки до Тимошенко не пустять незалежних медичних експертів. А спробу фізичного знищення головного опонента режиму за колючим дротом, ми зможемо зупинити тільки звільнивши Юлю та Україну!

 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.