10 хвилин з Луценком

13 января 2012, 08:34
0
2867

із зали суду мене видалили через 10 хвилин

Зранку приїхав на суд до Юри Луценка. Буквально  через 10 хвилин  від початку засідання спітнілі прокурори  почали вимагати від  людей, що за дорученням Адміністрації президента виконують ролі суддів, щоб мене видалили із судової зали.  Я не давав жодних підстав для цього. Більше того, я не заявлений ні прокуратурою, ні захистом в якості свідка цього процесу, але це не здивувало людей у чорних мантіях і вони палко підтримали прокурорів.

Єдиний мотив видалення мене із залу - бажання приховати бруд чергового політичного процесу у  виконанні Печерського суду.

До речі, зала,  обрана для катування та  судилища практично не передбачає місця ні для преси, ні для  бажаючих бути присутніми на цьому ганебному шоу для одного глядача.

Але ні судами, ні парканами, ні колючим дротом вони не зупинять Україну і ця ганьба   припиниться разом із завершенням існування цієї ганебної влади.


 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.