Попов! Дайош обіцяні 1000 арт-галерей в Києві!

17 января 2012, 16:12
0
3332

Тисяча галерей в Києві – проект цікавий, хоч і мало реалістичний. Можна було б зосередитись на критиці фантазійних прожектів нинішньої влади, але я вважаю, що значно краще змусити її реалізувати ці пр

Необхідно розробити комплексну програму «Галереї Києва 2012-2025 рр.», щоб здійснити задум Стратегії Києва до 2025 року в Києві – довести кількість арт-галерей у столиці до 1 тис.

Необхідно передбачити Програмою пільгове надання приміщень під галереї, встановити пільгові тарифи на комунальні послуги для галерей, забезпечити художників майстернями, щоб вони могли забезпечити галереї своїми творами мистецтва, а також розпочати підготовку мистецтвознавців-кураторів, як інтелектуального ядра галерей, за рахунок міста. 

Якщо вже О. Попов оголосив, що на кожні 3150 жителів  Києва буде одна галерея, то хай робить. Я, в свою чергу, як голова комісії Київради з питань культури та туризму і як киянин, який із симпатією ставиться до мистецтва, зроблю все можливе, щоб цю ідею реалізовували, а не поховали під шаром пилу.

Для того, щоб Програма була підготовлена максимально професійно, я планую провести кілька круглих столів для обговорення і напрацювання пропозицій щодо перспектив розвитку галерейного життя в столиці для того, щоб Київ став одним з галерейних міст.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.