Театр, врятований журналістами, робить акцію-відповідь

19 января 2012, 18:59
0
2006

Приємно, що театр не забув тих, хто його врятував.

28 січня 2012 року Муніципальний театр «Київ», що був врятований активною позицією засобів масової інформації від свавілля київської влади, яка не планувала фінансувати цей театр в 2012 році, вирішив показати себе у всій красі представникам ЗМІ.

В Києві так мало театрів, що кожен з них на вагу золота. Фінансовий тиск на один з чотирьох театрів Лівобережжя вразив і журналістів, і депутатів, які в останній момент прийняття київського бюджету все ж проголосували за фінансування театру «Київ».

Муніципальний театр «Київ» - один з наймолодших, він створений рішенням Київради у 2004 році. Театр знаходиться в колишньому приміщенні кінотеатру «Краків» на вул. Русанівська Набережна, 12. Сьогодні там працює 3 зали, чого немає в жодному іншому київському театрі.

Журналісти побачать прем’єру вистави «Fantasy з життя саксофоніста», яка на думку театрознавців є однією з найбільш модернових, із використанням найоригінальніших технічних засобів.

Перед виставою о 18.00 відбудеться круглий стіл з керівництвом театру і акторами, екскурсія по театру.

Приємно, що театр не забув тих, хто його врятував.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.